Avatar uživatele
Curiosity

Krev v oku u kotěte. Proč? Má někdo zkušenost?

Našemu kotěti se najednou zalilo oko krví.. zespodu. Běhalo po bytě předtím, ale nezaregistrovali jsme, že by se někde bouchlo nebo tak něco. Mohlo by toto být příčinou? Je to nebezpečné? Má s tím někdo zkušenost? Prosím poraďte! Kotě je jinak dále hravé, žere, jako by nic. Děkuji moc za odpovědi! Ptám se nejdříve zde ať zbytečně nevyhodím za dnešní pohotovost u veterináře, pokud to není nic vážného. Takže k veterináři mě prosím neposílejte. To je mi jasné, že ten to ví nejlíp. Děkuji.
Doplňuji:
zapomněla jsem dodat, že kotě se léčí s šílenou rýmou, je na antibiotikách.. našli jsme ho venku před týdnem.. je možné, že ta žilka prskla z té rýmy, že? moc děkuji! uklidnily mě Vaše odpovědi!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3936 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Pohotovost nebude potřeba. Počkej do pondělka a pokud se to alespoň nezmenší, zajdi za veterinářem.
Nejspíš se o něco poranilo při hře atd., což se uhlídat nedá ))
Doplňuji:
S rýmou to může úzce souviset a proto bych na prasklou žilku v tomto případě určitě nespoléhal. Pokud mu veterinář nasadil antibiotika, stejně půjdeš na kontrolu, informuj ho tedy.

Zdroj: Vet praxe

Upravil/a: beer

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym, www Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Praskla žilka v bělmu. To se stává i u člověka. Pokud se to nebude často opakovat nic se neděje. Krev se za několik dní vstřebá.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zvířata