kachniczka

Znáte Kreslený seriál o komárovi?

V devadesátých letech běžel na jednom z kanálů pro děti (Supermax, Cartoon) kreslený seriál, ve kterém byl hlavní postavou komár. Bohužel si toho o něm už moc nevybavuju. Myslím, že ta partička kolem komára hrála basket… Nebo baseball?? Nevěděl byste někdo, prosím, název toho seriálu? Nemůžu ho dohledat a začínám mít pocit, že jsem si ho snad vymyslela! :D Děkuji moc.

Odpovědi
giluro

A na stopro to byl komár, jo? 🙂 No pokud trošku slevíme a odmyslíme si ten sosák, třeba by to mohla být http://www.csfd­.cz/film/211215-moucha/