danasos

kremace – popel

Moc mi to vrtá hlavou a chtěl bych znát na tuto záležitost jednoznačnou odpověd jestli existuje. Říká se, že v krematoriích těla pálí a nakonec pomíchaný popel smetou a rozsypou do uren. Je na tom nějaká pravda nebo se to opravdu jen říká? Je to dost blbá představa, že máte doma v urně popel z několika lidí a né osoby vámi blízké. Nevíte něco o systému jak to doopravdy funguje? Děkuji

Nejlepší odpověď
Sůwa

Myslím si, že se popel do urny sype pouze z dotyčné osoby

Spalují vždy jen jednu rakev a po každé mají za povinnost vyroštovat a dokonce z popele vybrat kovové předměty a zvlášť zlato, které vracejí pozůstalým ve formě škváře podobného slitku. Budeme věřit, že to tak skutečně dělají…

Další odpovědi
Drap

Myslím si, že se popel do urny sype pouze z dotyčné osoby

Popel by měl přijít do urny pouze z konkrítního člověka. Všude včak pracují jen lidé.

LejdyTerr

Myslím si, že se popel do urny sype pouze z dotyčné osoby

GM

Myslím si, že se popel do urny sype pouze z dotyčné osoby