kamila44444

Krém na ruce, tělové mléko

Jaký krém a jaké tělové mléko byste mi opravdu doporučili? Ruce mám opravdu suché, dokonce mi i praská kůžička u nehtů a na kloubech. Nějak mě lákají výrobky od Neutrogeny s norskou recepturou, ale nejsem si tím jistá. Prosím poraďtě, děkuji.

Nejlepší odpověď
Damiana

Ta Neutrogena je dost dobrá. Pak také SOS repair od Nivea, je to extra výživné tělové mléko s hojivým měsíčkem.
Jestli tě trápí hodně suché ruce, zkus zábal. Nejlépe každý večer, ale pak už si nesmíš mýt ruce. Nahřej trochu olivového oleje a ponoř do něj ruce. Nech „macerovat“ pár minut, klidně je přitom vzájemně masíruj. Pak okapej jen ten opravdu přebytečný olej a natáhni si umělohmotné rukavice (takové ty jako se používají na barvení vlasů, ne gumové!). Přes ně navleč obyčejné bavlněné nebo pletené rukavice. Nech působit tak dlouho, jak ti to bude příjemné. Klidně i hodinku. Pak sundej a přebytečný olej vmasíruješ do rukou. Když to budeš dělat pravidelně, budeš mít opravdu krásné, hebké a pěstěné ruce, olej v mističce můžeš použít opakovaně, klidně do něj přidej louhovat i bylinky – třeba zmiňovaný měsíček, ten působí fakt hodně regeneračně. Dobře se to ohřívá v umělohmotné nebo ještě lépe ve skleněné misce v mikrovlnce.

Další odpovědi
terry

Výrobky od Neutrogeny s norskou recepturou nejsou tak špatné, ale zase té reklamě až tak moc nevěř.

Doplňuji:
Dami má pravdu s tou olejovou lázní. Je výborná. Také jsem to dělala a už jsem na ni úplně zapomněla. Asi si ji opět připravím 🙂.