kamila44444

krém Lipobase

Jak nanášet krém Lipobase? Mám na obličeji alergickou kopřivku a tuhle mast mi předepsala doktorka. Čtu tady, že se má nanášet na postížená místa. Mám si ji nanést na celý obličej? A nevadí že si ji dávám na večer? Děkuji

Nejlepší odpověď
briketka10

http://www.muj­lekarnik.cz/li­pobase-repair-cream-30g_detail/
navečer je správně a na postižená místa ne na celý obličej..
zkus se ještě poradit s lékařkou, nevím jak máš pupínky
rozlezlé..

Další odpovědi
marci1

Na postižená místa a na večer je lépe, protože v noci se regeneruje pokožka.

pokazdejinak

Lipobase hodně a dobře promašťuje, takže je určená právě na vysušená místa (při ekzému nebo kopřivce). pokud nemáš mastnou pleť a cítíš vysušení i mimo momentálně bolavá místa, můžeš mazat i celý obličej… ale pokud není problém, je to zbytečné
promazávat můžeš klidně i přes den – podle potřeby, na noc je to samozřejmě taky v pohodě

maximálně pokud jsi silně alergická, teoreticky bys mohla mít reakci i na tu Lipobase, ale to je myslím hodně nepravděpodobné – tak radši po namazání chvíli počkej (cca 30 min) jestli je vše v pořádku :)