Broukk

Kreditová jízdenka

Dobrý den, jezdím docela často trasu ČB-Brno studentem. Myslíte, že je výhodné si zařídit kreditovou jízdenku? Popř. jaké to má výhody?

Odpovědi
Hlada

Výhodou je sleva 45 Kč za jednu jízdu a také to, že si můžete rezervovat i zrušit jízdenku přes internet nebo pomocí SMS. Zdánlivou nevýhodou je jen počáteční vklad. Ten tam ale nemusíte mít trvale, peníze můžete podle potřeby doplnit elektronickým převodem.
Jančurův web je přehledný. Najdete tam snadno všechny informace, které potřebujete.

Bob2

Přesně jak říká Hlada. Hlavní je to, že budete šetřit, jsou tam výhodné ceny za jízdenky a taé to, že si můžete kdykoliv vaší rezervaci stornovat a dokonce bez storno polatku. Můžete si tu jízdenku objednat buď na pobočce a nebo dokonce online. Já už jí nějakou dobu taky mám. Tady máte kdyžtak nějaké info http://jizden­ky.studentagen­cy.cz/web/nase-jizdenky/kreditova-jizdenka.html které by vám mohlo pomoci :)

Broukk

Dobrý den, moc děkuji za odpověď. Takže to má více výhod, to jsem ráda. Určitě se na web podívám. Mějte krásný den.