marvy

Kreditní karta Odměna české spořitelny odstoupení od smlouvy Jak odstoupit od smlouvy vzor ?

Odpovědi
zzzlatokopka

Pokud si smlouvu uzavřela na dálku, můžeš odstoupit do 14 dní bez důvodu. Pokud již máš po této lhůtě, nebo si ji uzavřela na pobočce, musíš postupovat podle smlouvy bodu o ukončení smlouvy. Ten si řádně přečti a podle něj to napiš.

Stačí jednoduše: odstupuji od sml. číslo..... z důvodů… ke dni… podpis a datum.