TheMyss

Křeče v malíčku?

Někdy se v noci probouzím s křečí v malíčku, někdy i v prsteníčku. Nebo když držím telefon. Čím to je?
Doplňuji:
Může to být syndrom karpálního.. něčeho? U PC strávím mnoho hodin.

Nejlepší odpověď
annas

Samozřejmě pro váš klid bude lepší, když navštívíte lékaře. Karpální tunel většinou zasahuje palec, ukazovák a prostředník, ale nemusí to tak být vždy.

Vzhledem k tomu, že se léčím čínskou medicínou, která vychází z toho, že nerovnováha v orgánu se projeví na energetické dráze, která je od orgánu vzdálená, uvádím několik svých zkušeností.

Mohou se vám špatně vstřebávat minerály nebo vitamíny. V malíčku končí dráha tenkého střeva a srdce (příznaky infarktu se objeví na levém malíčku), na prsteníčku vede dráha tří zářičů. V TS se vstřebávají živiny.

Zkuste procvičovat prsty cvičit, případně zařadite čaje. Záleží také na vaší stravě.

Podívejte se do t odkazu, najdete na netu i další a procvičovat si prsty.
http://unie-jogy.cz/08prsty.htm

Většinou je možné poznat i podle doby, v níž se vám problémy objevují, o který orgán jde. Můžee mít nevyrovnanou energii – málo, nebo hodně.

Existují orgánové hodiny – např. osobně mám problémy se žlučníkem, takže v době do 23.00 h se probouzím a špatně spím. Pak nastupují játra, plíce a tlusté střevo. V 7.00 h vyvíjí nejvyšší činost žaludek atd.

Nepřesvědčuji vás, jen sděluji své několikaleté zkušenosti s homeopatiky nebo bylinnnými extrakty. Přešla jsem na tento způsob léčení, když mně klasická medicína nepomohla.

Nejsem žádný léčitel jen uživael, navíc ke stanovení diagnózy je třeba mnohem víc informací a osobní návštěva.

Nejlépe jsou příznaky popsané u fy Energy a Diochi, ale odkaz nemůžu vložit, protože by se dal považovat za reklamu.

Máte-li zájem o další informace atd., najděte si na netu. Něco v odkazu, ale není jich tolik.

http://www.ezo­terika.estran­ky.cz/clanky/me­ridiany_-energeticke-drahy.html

Další odpovědi
carpediem

To může být hooooodně důvodů, třeba i nedostatek hořčíku. Jedině zajít k lékaři na testy, jinak je to jak věštění z křišťálové koule:-D

gecco

Syndrom karpálního tunelu to spíše nebude – ale jak píše Carpediem, zajdi k lékaři, tady ti diagnozu nikdo neudělá.
😉