krční páteř

Dobrý den,mám již několik let problém s krční páteří.Lékař mi sdělil,opptřebení 5-7 obratle dle rentgenu,jdu ještě na CT.Už nevím,z čeho,v rodině nikdo problém nemá.Jsem manikérka a pedikérky 6 let.Možná od tohoto sedavého zaměstnání,nevím.Chtěla bych poradit,zda užívat něco na ty chrupavky,jaká cvičení,či zpavnit zádové svalstvo.Moc necvičím,jen když mě to bolí.operace se velmi bojím.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Pokročilý

Zdravím,
ano, ve Vašem případě to je právě z Vašeho zaměstnání, kde jste vlastně stále nahrbená a cvičení na posílení zádových svalů by tam bylo vhodné, nemusí to být nějak dlouhé, stačí třeba 5 minutek denně.
Každopádně na základě našich výborných zkušeností doporučuji české doplňky stravy - bylinné - je zde velký prostor pro OK Beta+ a OK Gama+, budou řešit opotřebení, doplní chrupavky. Pokud budete pravidelně dodržovat cvičení a přidáte i produkty pro podporu Vašich kostí, nemusíte se obávat operace. Jen ale pro info, v lékárnách mají spoustu produktů na podporu kloubů, ale např. co se vápníku týče, je využitelnost max. 8-10% oproti OK Beta+, kde je využitelnost až 40%, což je velký rozdíl. Více info na uvedeném webu.

Zdroj: greneia- okg. webnode. cz/produkty/

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1276
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 990
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.