KRČNI PATEŘ

DOBRY DEN FURT ME BOLI KRČNI PATEŘ A MAM ZALEHLE UCHO I NEKDY OBE MAM BROMLEMY US CELY ROK A DOKTORKA MOJE MI JENOM PICHA INECHCE BUSI MI SRDCE US 5LET JE ME CELKOVE SPATNE SLABOST UNAVA BERU VSELIJAKE PRASKY NA UVOLNOVANI SVALU ATD BERU NEUROL US 8LET A US NEVIM JAK DAL MAM NEMOCNOU DCERU KTERA POTREBUJE STALY DOHLED JE TO MOZNE ABYCH SE MI TO DOSTAVALO DO USI I DO HLAVY A VELKE TLAKY ????

Odpovědi
Jakub

Je těžké i pro profesionála určit diagnózu, ale nic nepokazíte, když si necháte zjistit geopatogenní zóny v bytě. Je možné, že máte postel právě v této znóně a pouhým přemístěním postele vám bolest krční páteře ustoupí. S bušením srdce bych navštívil internistu a nechak se vyšetřit ultrazvukem. Mohla jste prodělat zánět osrdečníku, aniž byste to mezi vašemi problémy pocítila. Pocit únavy mohou vyvolávat nesprávně zkombinované léky, které užíváte. Obvodního lékaře většinou nezajímá, jaké léky vám předepíše jiný odborník a tak mohou jejich kombinace vyvolávat negativní účinky . Co se týče vjemů v uchu jako pískání, zalehnutí a pod. Je to nejspíš projev stárnutí tepenného řečiště v mozku. (tinitus)

Zdroj: http://www.prirodni-pripravky.cz/ti­nitus-huceni-piskani-v-usich-usni-selest-lecba-priznaky.htm