Pavlinka19

Mám krátké vlasy, protože si myslím, že v dlouhých mám kulatý obličej. Není to chyba?

líbí se vám u holek více krátké, nebo dlouhé vlasy?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Záleží jak které. Některá je hezká krátkovlasá, některá dlouhovlasá.

Někde jsem četl, a prý to používají ti nejlepší kadeřníci, jak se rozhodnout, zda dlouhé či krátké. Už nevím přesně jak to je, ale vzdálenost mezi uchem a bradou pokud je 5 nebo 5,5 cm tak budou slušet krátké vlasy. Pokud je vzdálenost větší, tak dlouhé.

Už jsem to našel, je to 5,7cm.
http://superstar­.cz/pro-zeny/nejjednodussi-metoda-jak-zjistit-zda-vam-bude-sluset-kratky-uces/

Další odpovědi
redy

Každé sluší něco jinýho.
Mám dlouhé vlasy, ale furt sepnuté, tak je sundám.
Co vím, klukům se líbí dlouhé.

Drap

Dlouhé
My tady asi nedokážeme posoudit zda máš či nemáš kulatý obličej. Nikdo z nás tě nezná. Zkus se zeptat kamarádek, nebo třeba u sousedů.

anonym

Obecně dlouhé. Ale některým krátké (ne krátký ježek!) sluší.

Šidlo

každej/každému sluší niečo iné

ak má na to hlavu, môže ju mať aj holú (myslím aj ženu aj muža)

podľa tvaru hlavy, tváre, krku a tela sa dá odhadnúť komu krátke, komu dlhé

ReHu

Kulatý obličej nedělají vlasy.
Tvar obličeje je takový jaký je a správným střihem vlasů lze tvar částečně opticky korigovat.

anonym

Vkydni sem fotku,takhle se to nedá posoudit.

anonym

Vkydni tu svoji, Jugoši!