aramah

Krásný dobrý den,nemůžu se odstřihnout z odpovědí.cz vadí to?

Není to trapné, odejít,pak se vrátit a dělat jako že nic? :))

Nejlepší odpověď
anonym

Dobří holubi se vracejí.Nic se neděje!

Další odpovědi
mosoj

Vidím zde jiné trapné praktiky.

Damiana

Tys' odešla? Hhhh:-)))
Myslím, že se nic neděje, naopak jistě je pro mnohé příjemné, že bez nich „nemůžeš žít“. 🙂

hanulka11

Jen pokračuj kde jsi skončila a nepátrej po tom co bylo......

briketka10

to jsem ráda, že ses nám vrátila po měsíci huráá..
a víš kdo ještě bolak to zas bude legrace :D

anonym

Nejsi první ani poslední – viz odkaz:
Doplňuji:
Pořád lepší se otevřeně přihlásit než se po čase pokoutně vkrádat pod falešným profilem – viz jedna z možných narážek u mosoje.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ze-prej-kdyz-se-nekdo-tri-mesice-neobjevi-na-odpovedich-tak-je-automaticky-prohlasen-za-mrtvyho-a-uz-sem-nesmi

Drap

S tím si vůbec nelam hlavu. Nic se neděje.Už se těšíme na tvoje příspěvky.