mosoj

Krásné , umíme to ale dodržovat ?

http://letecka­posta.cz/950623622
Doplňuji:
Dobře, příště dám něco novějšího.

Nejlepší odpověď
Sůwa

Děkuji, přesně něco takového jsem teď potřebovala. Uložila jsem si tu krásnou zahradu a hodlám se k ní občas vracet. Zatím to moc dodržovat neumím 🙂

Další odpovědi
annas

Krásné, i když vás předběhl kenyrts. Vložil včera..

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/je-vam-smutno-tak-zde-je-mala-radost

Určitě potěšíte i další, kteří třeba neviděli.

briketka10

moc hezké Mosoji od rána u nás fičí vichr loudí se dovnitř meluzína, tak mi to krásně naladilo v bytečku letní náladičku :DD
nádhera..
nejde mi dát ti hvězdičku ☹

anonym

Zvláštní je, že ačkoliv mi toto přišlo už určitě nejméně po páté, stejně vydržím takové záběry si prohlédnout pokaždé do konce.
Milé a hezké.
A moudra? Všechna zde uvedená jsou všeobecně známá. Snažím se žít život naplno. Potom naplním i každou z těch zde moudře uvedených vět.
Díky mosoji.

Damiana

Opakovaný dobrý záměr rozhodně neuškodí. Hezké. 🙂

johana 56

Vůbec nevadí,že už to tu bylo.Příjemných a pěkných věcí je v dnešní době stále méně.To,co umí přirozeně vytvořit jen příroda, se nikdy neokouká a vždycky potěší.

mosoj

No tak u nás to také není na výlet.
Zahradu jsem ale stihl vyčistit když bylo hezky a teď jsem se konečně přinutil začít dělat pořádek doma. Kocourek také zalezl a nahodil horizont.

briketka10

no ten můj Kocourek se taky bojí při otevřeném okně co se to venku děje, leží na svým pelechu a vždy pootevře jedno očko..
řádí to tady pěkně..

mosoj

Jinak na té pps se mně líbí hrozně hudba. Asi ji ukradnu do svých prezentací.
Já dávám přednost kráse přírody „natural“ taková jaké je a jakou si ji nafotím.