Drap

Krásně sněží. Jak jste na tom vy ?

Nepřetržitě pěkně sněží, už jsem dvakrát odhazoval. Pokud to vydrží, tak večer už bude kalamita. Silnici ještě nikdo neshrábl. Takhle má vypadat zima.

Nejlepší odpověď
anonym

Přesně tak. Takhle to má vypadat, jen se trochu bojím, že do Vánoc to zase roztaje.
Doplňuji:
U nás v Rudné u Prahy asi 5–10cm

Další odpovědi
anonym

Ještě nesněžím.
Doplňuji:
Observatoř Košetice hlásí sněžení a jak tak koukám z okna,má pravdu. Napadlo snad 20–25 cm sněhu,ale silnice jsou průjezdné se zvýšenou opatrností.

hanulka11

U nás již včera sněžilo celý den a na dnešek celou noc, napadlo toho požehnaně a sněží znova – na horách bych to viděla líp. Ale takto – vždyť je i jiná práce než odhazovat sníh.....:D:D:D

Pájo

Poctivě sněžíme. Plzeň – město.

samicek333

Liberec: od včerejšího odpoledne hustě sněží. Taky jsme museli několikrát hrabat.

honza19hk

tady už nesněží a mám už i vyhrnuto ( TZ4K14 a radlice)
je tu zhruba 15–20cm a 1°C nad nulou.

Lucijej

U nás padá sněhové peří akorát do decentního poprašku.

BANAN93

Bydlím 10 km severně od Prahy a v podstatě a napadlo tu cca. 5 cm
Doplňuji:
to „a v podstatě“ tam být nemá – chtěl jsem to rozvést a zapoměl to pak smazat :D

venkovan

No dneska jsem i vzdal práci venku. Popravdě – ranní silnice jsem nechal pro neohrožené, my bázlivci teprve vyjedeme. Stačil mi ten tanec včera večer kdy předjíždět se dalo s obtížemi. V pravém pruhu zas jeli ti, pro které jedna vločka je úhlavní nepřítel a to přejetí přes sníh z pruhu do pruhu nebylo příjemné.
Ale jinak pohoda – dnes to taje, pozítří přimrzne – na Vánoce zas rozmrzne a pojedeme k nedaleké řece přečerpávat vodu, aby lidi neměli v obýváků pod stromečkem tající vodu.
Ale domácí se starají – hasičům je sice zima, ale lidi z okolních baráků se starají, aby se tam dobře obalili tukem.

dj.david1234

Hlasím Aš – Sněží a sněží a sněží… Už je toho tady dost 🙂 Odhazovat sníh nemá už asi ani cenu :D Každých 5 minut bych musel znova…
Opravdu je to fofr jak to padá.. A meteostanice hlásí –1 °C (řekl bych, že je větší zima)

zzzzz

Severní Morava – ve městech jen pár cm, silnice jsou krásně uklizené, teplota nad nulou, v Beskydech je sněhu o trochu víc. Snad se na Vánoce bude dát lyžovat.

pizlicka

boli me zada z odhrnovani.ale me to hrozne bavi.nebojim se pozde vecer chodit ven,protoze kdyz je snih,je jakoby svetlo.to me pak nikdo nedostane do pulnoci domu.
Doplňuji:
uherske hradiste-pod bilou perinou.konec hlaseni:-)

anonym

.. zrovna jsem psala an., ze nevyjedu ani z garaze a musim do mesta do banky .., ze jdu na stopa a doufam, ze me do vecera , nez banka zavre , zastavi alespon traktor .. !
bydlim v pr ., kde nejezdi nic a protahnou prvne asi v breznu ! :)
ale jinak je to pekny .. uz jsem byla v lese ( bydlim 1m od v lesa ) :) , koukat na stopy zvirat a rozeznala jsme akorad tu od meho psa. :( -iv-

Drap

Nevím, zda závidět či litovat, ale asi spíš závidět

anonym

Drape, spis litujte .. traktor kolem me projel … , pribrzdoval … , a kdyz uz byl hodne blizko , traktorista se lekl , pridal plyn a ujel .. takhle rychlej traktor jsem jeste v zivote nevidela !! blbec … ! -iv-

anonym

tak akorad protahuji a sypou ( mozna , ze sypac je tady na odpovedich a zzelelo se mu – me ) :) , tak nemusim na taxitraktor :)

  • iv-

manon

:)