Andělé

Krásné ráno všem:-) Vím,že jsou prázdniny,ale přesto,prosím,ne­máte někdo zkušenosti s touto vysokou školou?

Pražská vysoká škola psychosociálních studií, s.r.o.

Zajímá mě psychologie,na střední jsem jí doslova hltala.
Určitě forma výuky na všech vysokých školách neprobíhá stejně,ale mě by moc zajímalo aspon obecně,jak to na VŠ funguje.
Na této škole jsem si našla sice informace,berou bez přijímaček do zaplnění kapacity třídy,ale přednášky jsou o víkendech a to jen jeden víkend v měsíci. Můžete mi,kdo s VŠ máte zkušenosti napsat,jestli jste také měli přednášky jen jeden víkend v měsíci,nebo jindy a kdy probíhají zkoušky. Mám zájem o Bc.
Můžu si možná o veškeré info napsat na onu školu,ale zajímá mě,jak to probíhá i jinde,případ­ně,jestli jste na této škole někdo studoval. Děkuju za vše.

Doplňuji:
hawranek- MOC děkuju 🙂,vůbec jsem nevěděla,že něco takového jde. Na Facebook nechodím,ale založím si ho a zkusím se tak s nimi spojit a zjistit co potřebuju… Ještě jednou moc děkuju 🙂

Nejlepší odpověď
hawranek

Ahoj,
podívej se na Facebook a zadej tam název této školy. Vyjede ti několik skupin a jedna z nich je studentská. Když se k ní přidáš a zeptáš se jich, určitě ti někdo odpoví 🙂
Doplňuji:
NP 🙂 Já vím jak všichni FCB haní, ale pár dobrých věcí na tom je…

Zdroj: www.facebook.com/grou­p.php?gid=408­95468198

Další odpovědi
Berušinka

Samé hvězdičky a nikdo Ti neporadí, viď. =)
Já teda taky nevím, ale být tebou, zkusila bych nějak sehnat človíčky, kteří tam chodí nebo chodili.

eLx

Neni to ta škola, kde chtějí čtvrt milionu za Bc.? Na něco takového jsem se byl podívat na „den otevřených dveří“, jestli se tomu tak dalo řikat. Před školou stálo luxusní vytuněný auto, budova chátrala. Budoucí profesorky silně nesympatické, navíc k přihlášce chtějí 5ti stránkový životopis, což mi přijde trochu ujetý, myslel jsem, že režim se už otočil… Ale jinak, hodně štěstí při výběru. :)

Andělé

hawranek-já se bála,že bych přišla o své soukromí a moc chvály jsem na něj neslyšela,ale jak sama poznávám,Facebook má i svou druhou stranu…děkuju 🙂

anonym

Moje mila Andele … ozval se vam ten reditel z magistratu ohledne prace. ? Myslim na vas. -iv-

Andělé

Vy jste moje zlatá -iv- 🙂,děkuju Vám za zeptání a že na mě myslíte,tj.od Vás moc hezké:-),jste opravdu moc hodná:-)
Bohužel se mi ředitel neozval ☹ ani mi neodepsala ta slečna nebo paní na email,jak psala o legálním výdělku ☹
Začala jsem objíždět co se dá a nechávám si u nich založit své „nové“ údaje,aby se mi ozvali,případně volného prac.místa.Tak jen doufám,že s tím papírem to snad někdy vyjde,ale je to už dlouhá doba,co stále nic…:-(

anonym

Mam take kamaradky … hledaji praci ,uz z toho maji depky. Je jim jako me – kolem 45 , deti velke a stejne nic. Neumim jim , ani vam pomoct a to mi na vsem stve nejvice. ☹ Drzim jen pesticky. -iv-

Andělé

  • iv-,je to od Vás opravdu pěkné:-) Mě bude brzy 38,to nemáme od sebe nemáme ani tak velký věkový rozdíl 🙂

Dnes není jednoduché sehnat práci a já můžu navíc jen na jednu (ranní)směnu.Znám také lidi,kteří nemají práci a děti mají přitom odrostlé…:-(
Děkuju Vám za podporu,je to pro mě velké pozvbuzení:-).Vážím si Vás,máte milé a moc dobré srdce:-) Jsem ráada,že jsem Vás-i když virtuálně,mohla poznat:-)

anonym

🙂