lerak14

Krásná žena nebo muž vám stoupne v autobuse na nohu-vydržíte?

Nejlepší odpověď
hanulka11

To ne proč bych to měla vydržet-ta spodní je moje ,zdovolením .

Další odpovědi
GM

Krásný nebo škaredý – z nohy dolů!

monkey

v mém případě žena tedy.taktně ji upozorním na to že mi stojí na noze a jako satisfakci musí říci ano na mé pozvání na kávu nebo oběd:-)

rybíz

Jasně že ne. Nebudu trpět kvůli někomu zbytečně. Taktně ho upozorním.