Berrylove

Králík nechce žrát zeleninu ani pampeliškové listy…Nevíte někdo co s tím?

Mám 11ti týdenního králíčka a chtěla jsem mu do jídelníčku přidat zeleninu.Tak jsem mu do misky s granulemi dala kolečko mrkve,ale ani se jí nedotkl,druhý den to stejné…tak jsem zkusila celer,okurku a papriku a taky nic…nechce ani pampeliškové listy nebo normální trávu.Nevíte někdo co s tím? Jinak granule a seno jí úplně v pohodě a vody má taky dostatek.

Odpovědi
beer

Pokud jinou potravu přijímá a je vitální, nemusíš to nijak zvlášť řešit, nic se neděje.
Nech mu tam kolečko mrkve, občas přihoď pár listů pampelišky a sama uvidíš – buď to časem vezme, nebo ne. Také bych předložil sem tam nějakou větvičku z ovocného stromu, nebo vrby.

Zdroj: Vet.praxe

petra15

Musí se probehnout venku, má urcite jen umelé svetlo(u tebe do­ma).