Hyperaktivní Veverka

Králík – Květy pampelišek

Může králík jíst kromě pampeliškových listů i pampeliškové květy? Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
atriplex

Králík v přírodě žere všechno co mu chutná, tedy i pampeliškové květy. Jsem dlouholetý chovatel zakrslého králíka a dávám mu i pampeliškové květy. Neexistuje žádný důvod, proč mu to nedávat, všechna tvrzení o opaku jsou pověry.

Další odpovědi
panenka

můžeš králíčkovi dávat seno a pampeliškový listy.Ale jenom listy v žádným případě ne květ.

Zdroj: http://daffina­.blog.cz/0702

zuzka.kol.

100procentně ne!!!!!teda myslím že sme si to říkali ve škole..

Pačeska

Chovám králíky už 7 let a vždy na jaře jim dávám pampelišky i s květama a nikdy se jim nic nestalo.Takže bez problémů.