♥♥♥

Králičí kryty

má kamarádka schání kryt na htc wildfire s , ale chtěla by aby měl ouška nebo aby byl nějaký něčím prostě vzácný, prosím poradíte- chtěla bych jí ho koupit k narozkám, dejte i tu stránku, moc díky.
Doplňuji:
prosím chtěla bych české stránky-díky :)

Nejlepší odpověď
www

Ve zdroji najdeš vše na trhu dostupné:
Doplňuji:
Jsou to české stránky.

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&q=htc+w­ildfire+s+kry­ty&client=ms-opera-mini&channel=new&re­dir_esc=&hl=cs&

Další odpovědi
Funna

http://www.fdmar­t.cz/Bags-Cases/Super-Cute-Cartoon-Rabbit-Case-For-HTC-Wildfire-S-G13-free-shipping-10pcs-lot-silicon-Case_411078_p2­012042620.shtml

Doplňuji:
Tak si je nejspíš budeš muset najít sama…