Krájíte veku na chlebíčky šikmo nebo příčně ?!

Nejlepší odpověď
Jikra

Já jen šikmo, páč příčně jsem to ještě neviděl. Ale mě omlouvá mé mládí, třeba to ještě uvidím i jinak. Např.podélně

Další odpovědi
Araxis

na šikmo…ale lepší než chlebíčky mám jednohubky…stejně když kousnete do chlebíčku tak máte všechno na sobě,proto volím radši ty jednohubky :)

marci1

Různě,většinou příčně. Když tam toho chci dát více, tak šikmo. Veka by se ale asi měla krájet příčně. I hotová kupovaná veka ( nakrájená ) je nakrájená příčně.
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ve­ka

anonym

V první řadě je důležtitá velikost veky, potom to, jaké chlebíčky a k jaké příležitosti dělám. Takže někdy si nakrájím veku na příčné a jindy na šikmé plátky.

beri49

U klasické veky příčný kroj, jak ho vložíš v ústní stroj? 😁

lota

Tak i tak, podle velikosti veky. Spíš rovně. Na šikmo pak třeba rohlík na jednohubky.

elektrikář

Ono záleží jak máš hladové hosty.Čím šikmnější řez tak je chlebíček větší. Záleží jak na chlebíčkách šetříš.

Luciet

Většinou šikmo, aby ,,bylo co mazat".