Pokročilý

kradou se tímto způsobem auta?

byli jsme nakupovat a parkovali jsme před obchoďákem a pak jsme přišli k autu a za zadním stěračem jsme měli nějaký letáček s reklamou, problém byl v tom, že když jsem se rozhlédli, žádné jiné auto tohle za stěračem nemělo.. prý si takhle vytipují nějaké auto a čekají, že někdo nastoupí do auta a jak bude vyjíždět z parkovacího místa, tak si všimne letáčku a bude mu překážet ve výhledu, tak vystoupí a pude ho dát pryč a mezitím někdo přiběhne k autu, nastoupí a odjede, protože je nastartované, klíčky v zapalování... je to pravda?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Zloději jsou čím dál vynalézavější a takový způsob je jednou z možností, jak si vytipovat řidiče, který na to skočí. Může samozřejmě jít o pouhou reklamu, ale v tom případě je tam kontaktní telefon, na který si lze ztěžovat. Je možné tohle jednání nahlásit na policii, ale většina z lidí na to nemá čas a ani náladu. Dával bych si pozor taky, jestli mě někdo nesleduje za účelem zjištění adresy a vykradení. Bohužel možností takového chování je dnes víc a víc.
Já bych určitě zavolal zpátky na popř. uvedené číslo a v případě neúspěšného hovoru kontaktoval policii. Už jenom kvůli tomu, aby to bylo zaregistrované a dotyčného to odradilo.

Další odpovědi:

Zlatý

Nikdy se mi to nestalo ani jsem o ničem takovém neslyšel. Možné je ale vše. Zdá se mi to trochu přitažené za vlasy, jak zloději vědí, kde zastavím, že nepojede v autě více lidí a podobně.

Pokročilý

Takhle asi ne, protože by jsi okamžitě volala policii.
Kradou se už v opravnách, nebo servisech. Tam dostanou jméno, adresu a klíčky od vozu. Udělají kopii klíčku a ten pak dají do bočního zrcátka. Jedna přítelkyně si urazila zrcátko a vypadl zmíněný klíč.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1815
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 454
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 391
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.