gulag

Kradli jste nekdy v praci ?

Pochlubte se ! Jaky byl vas nejvetsi lup ?
Doplňuji:
Priznam se i ja jsem neco ukradl (bit omylen) > pracovni bryle…

Nejlepší odpověď
led

Prirodzene! Keď sa mi niečo podarilo v práci, z radosti nad výsledkom som si vždy kúsok tej radosti ukradla (schovala do seba) a odniesla domov, nech aj rodina má niečo z toho.
Najväčší lup? Raz, keď som ukončila prácu a už som sa nemala s kým podeliť o radosť, odnesla som si ju domov celú. Radovali sme sa celý večer. Na druhý deň som potom čerpala z radosti ostatných. Teraz neviem, bola to krádež?

Další odpovědi
badisko

V praci kradu porad… uz si nekdy pripadam jako kleptoman …ale narozdil od nej to nedelam to zamerne …:D obcas kdyz prijdu domu tak mi v kapse neco zustane …:D nekdy sroubovak …metr… rezak a podobne veci …hromada sroubu vrutu atd…:D
Kdyz z prace neco potrebuji …tak reknu sefovi ten mi to budto da nebo proda za par eur …takze pohoda …
Jednou jsem ..ale odjel z cizim autem bylo to nedorozumneni …Sef mi rekl ze mam sebrat Forda co je u baraku a cestou domu ho hodit do servisu pej to uz tam ma domluvene ..jenze tam ty auta byly 2 jedno pred domem druhe vzadu mel jsem vzit to zezadu to mi ale nejak nerekl a navic jsem ani nevedel ze tam nejake auto je …kdyz jsem sel ze sichty domu tak jsem hned nastoupil do auta klice byly v zapalovani tak jsem to vzal smerem na servis …
Po chvili mi volal sef …ze jsem odvezl spatne auto …ach to teda byl trapas …:D

jirkajirka

Kradl jsem za socialismu. Nestydím se za to. Bojoval jsem tak proti komunistům. Dnes bych chtěl být zařazen do třetího odboje a brát odškodnění za kriminál co by politický vězeň.

suaeda

Možná budeme mít každý nějaký ten škraloubek. Můj nejpovedenější kousek se ale nestal v práci, ale v restauraci. A to nechtěně. V kavárně, či restauraci většinou čtu. Rozložím tisk a popíjím kávu, či pivko. Nu a co se nestalo. Zaplatím útratu, sbalím svůj nedočtený tisk a překvapení se konalo doma. S tiskem jsem vyndal i kompletní jídelní lístek v pěkné vazbě. Samozřejmě to způsobilo výbornou rodinou zábavu na téma, jako cože si nyní objednám a tak pod.

anonym

Kradl? No jak se to vezme.Za komunistů jsme měli možnost si z fabiky odkoupit materiál ze šrotu (kousky trubek, plechu atd…v rodinném domku je stále něco potřeba od železa) a bylo to za cenu šrotu.Skladník to zvážil,vypsal složenku, v pokladně jsme to zaplatili a dostali doklad přes vrátnici.
No, podvádělo se.Skladníkovi se daly cigarety a on napsal o x kg méně (na vrátnici to stejně nikdo nepřevažoval).
No a kolikrát se z toho materiálu ještě ufušovaly nějaké věci (takže práce na fušce zadarmo, popř. udělal kamarád a příště zase kamarádovi jsem udělal já).
Takže takto jsem „kradl“ já.
V dnešní době to už není možné a já si už nic nedovolím, protože ať jsem pracoval v jakékoliv firmě, tak koho přistihli při krádeži, tak na hodinu VYHAZOV a ještě k tomu paragraf za HRUBÉ PORUŠENÍ PRACOVNÍ KÁZNĚ.A na to nemáte nárok ani na nezaměstnaneckou podporu.
Takže od r. 1991 v zaměstnání nekradu.

jpau

Několik kusů papíru formátu A3 a asi dvě propisky.

Mc Merkurion

nemůžu,stále to není promlčené…

Mirdas

Opravdu jsem si nikdy netroufl něco odcizit, neboť by to na vrátnici ihned poznali.
Dnes sem tam vím o někom že si cosi odnesou, ale je to spíše drobnost, neboť se bojí že příjdou o práci.
Dříve za socialismu pod heslem " Kdo nekrade, okrádá rodinu " se z fabrik odnášelo snad vše co odnést šlo až to opravdu byly někdy neuvěřitelné „kousky“ některých zlodějíčků, že by to možná stálo za další dotaz na téma:
Největší pracovní lup mého života.

Dnes je potkávám a vzpomínají jak se tenkrát měli dobře.

zzzzz

Já pracuji sama pro sebe, pro někoho jiného toho mám odpracovaného málo a to jsem snad ani neměla příležitost něco ukrást. Nevím, možná jsem si domů odnesla papír, možná tužku:-))) Nikdy jsem nad tím nepřemýšlela a nikdy jsem nic neodnesla úmyslně.

Ale jinak zajímavá otázka, dávám palec:-)))

quentos

kamarád sbírá visačky od sáčkových čajů a sáčky s cukrem, takže ty pro něj v práci kradu průběžně :{D> visačky beztak nikomu nechybí (a stejně by se s pytlíkem vyhodily) a cukrů jen tak občas pár…

anonym

Krade každej,jen ten co krade víc ,ti to sem nenapíše!!!!!

jáára

V práci se nekrade, z práce se vynáší…

mosoj

Tak vidíte, jak se do vás ten socialismus zažral.
Doplňuji:
Nebo to je něco jiného ?

mosoj

Pokud nejde o záchranu holého života, krádež nelze ospravedlnit ani zlehčit !!
Odpovědi na tuto otázku mají velkou vypovídající hodnotu co jsme dnes zač !!

jirkajirka

Mosoji Co dělají ti nejchytřejší z celého národa vysokoškoláci s tituly naši poslanci ? Nebo ti vůbec nejvyšší-prezidenti ? Havel,Klaus??? Co komu ukradl Husák ??