Skeptik

Krádež mostu na Slavkovsku…

Jsem jedinej, kdo si myslí, že to nemohli udělat „neviditelní“?

http://www.huf­fingtonpost.com/2012/04­/30/bridge-stolen-in-czech-republic-slavkov_n_146580­6.html

No jen si pomyslete jakej management ta krádež musela obnášet.

Odpovědi
honza19hk

no jakem manegement by to asi obnášelo?? pár lidí,jeřáb a náklaďák.Podle mě to někde složili,rozřezali a po částech vozí do šrotu.Přivézt tam celý most by bylo asi dost nápadné.

pusinka50

Dyť povídám, že čím víc se bude zdražovat, tím víc se bude krást a ve velkým, protože v týhlle republice si každý hledí svýho a raději si nevšímá, co se kolem děje, aby náhodou „nenarazil“ a někdo mu za udání nerozbil hubu nebo nezabil rodinu