Sea

Krádež kočárku-co se dá dělat?

Minulou noc ukradli kamarádce dětský kočárek z chodby domu, do kterého se nelze bez klíčů dostat. Sousedi to neukradli, už jsme je obešli, byli jsme i na policii, kde jsme krádež nahlásili. Nechcem ale jen sedět a čekat, kamarádka nemá v čem teď miminko vozit a na nový kočárek, byť z bazaru nemá. Co ještě můžem dělat? Poradíte? Co byste dělali vy? Předem děkuji

Nejlepší odpověď
Sůwa

Co se na tohle dá odpovědět?

  • kočárek si vypůjčit
  • místo kočárku nosit dítě v krosničce
  • nechodit s dítětem ven
  • ukrást si jiný kočárek

☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

Další odpovědi
badisko

projit blizke zastavarny..?

sio

Zkusit si ho vypůjčit by mohlo vyjít, další odpovědi od Sůwy jsou poněkud diskutabilní 🙂. (Obzvlášť poslední). Co bych dělala já? Asi bych vyzkoušela bazary na netu, někdy trefíte na velmi levné věci, když budete mít štěstí…

Michal Kole

Možná by škodu měla nahradit správcová objektu, za nedostatečné zabezpečení společných prostor.

Táké záleží na stanovách společenství vlastníků bytů.

LejdyTerr

Určitě obvolat známé a také obejít sousedy a zeptat se, zda oni neznají někoho, kdo by mohl kočárek půjčit

nimbus4

Pozor na nesmysl od Kolesy. Jediné je najít pachatele anebo v případě, že byla pojištěná, uplatnit škodu na pojišťovně. Nicméně ve společných prostorách je šance na plnění 0,01%.