Aneli

Jsou kamery umístěné i na venkovní zdi supermarketu? Konkrétně Billa? Že by se podle toho zloděj dohledal?

Znovu mám dotaz, nedá mi to. Jsou kamery umístěné i na venkovní zdi supermarketu? Konkrétně Billa? Že by se podle toho zloděj dohledal?

Odpovědi
Drap

Někde jsou kamery i z venkovní části, někde ne. Podle venkovní kamery však nedohledáš nikoho, kdo kradl vevnitř. / Nebo spíše, i když ho dohledáš, neprokážeš krádež/