DusanOrlik

Kožní onemocnění-překážka ve studii středních škol,jde vyléčit?

Zdravím,mám kožní problémy-loupání kůže z rukou a občas i nohou.Díky tomuto problému nemůžu studovat a vyučit se některými obory (např. Cukrář,pekař…).Je možné toto onemocnění vyléčit?Pokud ano jak?Moc díky za každou odpověď… :(

Nejlepší odpověď
Džanička

To bude nejspíš Lupénka, ta se vyléčit bohužel nedá, ale dá se vyléčit ten příznak loupající se kůže.. To chce jít na kožní, budete se muset mazat, koupak ve vaně se solí z mrtvého moře, pokud je zima, tak je dobré chodit na fotoléčbu, ta je výborná, napíše jí kožní a je bezplatná.. Vím o čem mluvím, mám Lupénku taky :(
Doplňuji:
Rozhodně návštěvu kožního neodkládejte, pokud se to zhorší, hůř a déle se to léčí, já sama se s ní léčím už 14 let a pořád se to zhoršuje.. Můj bratr s tím šel do nemocnice a z přišel bez flíčku, od té doby šupiny ani fleky nemá.. Na netu se dozvíte více informací.. Rozhodně se připravte na život s Lupénkou, pokud se potvrdí, není to nic příjemného, hlavně pokud Vás okolí pozoruje..

Další odpovědi
Makina

Na toto by Ti asi nejlépe odpověděl kožní lékař…také by i zahájil vhodnou a kvalitní léčbu.

IK

Bez diagnozy těžko radit.
Na kožní můžeš jít rovnou bez doporučení, většinou se musíš ale objednat.