Twajky

Jak provést kouzlo s protrženou bankovkou?

Nedávno jsem viděl kouzlo, kdy kouzelník vzal propisku a probodl s ní bankovku. Nevíte někdo, jak to udělal? Chtěl bych se toto kouzlo naučit a zapůsobit na lidi.
Doplňuji:
Děkuji Questmanovi za odpověď, určitě mi to pomohlo, ještě jednou velké díky.

Nejlepší odpověď
Questman

Pro Twajky : zkus se podívat na http://www.csfd­.cz/film/247893-magie-kouzla-zbavena/ prozrazuje tam hodně triků a možná tam bude i ten co hledáš :)

PS: díly jsou dostupné na youtube

Další odpovědi
iceT

Nemyslím si že ocko je ubohá,když jen napsala,že triky se neprozrazují.Ty když něco vymyslíš,tak si postup taky budeš hlídat a nevytelíš to hned na potkání každému.Tolik ke tvé otázce.Jak se asi probodává bankovka propiskou?Vezmi bankovku a propisku a probodni ji taky.Na tom zase nic tak světoborného není a když budeš propíchávat tisícikoruny,tak na lidi i zapůsobíš.