střevo

Kousnul jsem moji kočku a ta je teď naštvaná. Jak to mám udělat, aby se uklidnila a já ji mohl zase kousnout ?

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Před kousáním je vhodné ji uvařit nebo upéct:-DDD

Další odpovědi
Elk

Střevo, který to udělá dvakrát potřebuje radu psychiatra…!

zistan

nemam nic proti tve chuti ale párek je lepší. Nehledě na to že se to muže brát jako tyrání.

postcd

pouze se bojí hlupáků kteří dělají takové věci

Reezo

Ačkoliv mi do toho nic není, tak se ptám proč?
Proč koušeš kočku? Chápu, že může jít o formu hry, ale dost divná. Už jen představa, že se kočka je schopná vyválet ve svém záchodku a ty si to potom dobrovolně vezmeš do pusy. Pokud jsi jí způsobil velkou bolest, tak je pravděpodobné, že se bude bát či bude trucovat.

lexx

tohle vypadá na sexuální úchylku jménem zoofilie