EliškaG

kouřovod do udírny

Budeme stavět udírnu a kouřovod budeme dělat ze ztraceného bednění. Chci se zeptat zda je možné toto bednějí spojit flexibilním lepidlem na dlažbu zda tomu lepidlu nebude vadit to horko z kouře děkuji

Odpovědi
franku

Asi bude.Není to dělané na teploty,max. podlahové topení.Beton se asi v teple taky brzy rozsype.

Michálek1245

Dobrý den, v první řadě se koukněte na průvodní technický štítek k tomu lepidlu. Takhle bez značky a typu lepidla vám nikdo nic neřekne. Nicméně ta šance, že mu to bude vadit, je fakt poměrně vysoká. Já osobně bych volil klasický kouřovod , protože tratné bednění není primárně dělané na odvod vzduchu, ale spíše na odvod kapaliny, respektive vlhkosti.