FikeCZ

Jak je to s kouřovými fóliemi na zadní světla auta?

Zdravím , chci se zeptat jak je to s kouřovýma foliema na zadní světla auta? Je mi jasné že blinkry a zpátečku zatmavit nesmím kvuli odlišnosti barvy ale jinak je to povolené nebo ne? Někdo mi tvrdí , že vůbec. Jinačí že zas do určitého odstínu folie ..

Původní neotázka
Kouřové folie na zadní světla auta

Odpovědi
carlosbomber

Tak dat si to na auto můžeš ale pak nesmíš stím jezdit v normálnim provozu. Ty fólie snižují tvojí viditelnost. Tyto fólie používají lidi co maj auta jenom na tuning srazy atd. Možna jako jsou nekteré fólie ktere jsou homologovane ale neslyšel jsem o nich