Kouříte ve společných prostorách?

Pokud bydlíte v bytovém domě, zapálíte si cigaretu ve výtahu, na chodbě, ve sklepě, prostě kdekoliv ve společných prostorách domu, mimo byt? Pro mě jako nekuřáka, je to nepochopitelné a možná mi zde někdo vysvětlí, proč to dělá, nebo proč to dělají jiní.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ne...
A přiznám se, že takové chování nechápu ani já, dlouholetý kuřák...

Další odpovědi:

Stříbrný

Ne, ale už mi bylo na chodbě kouřeno.

Bronzový

Nekouřím.

Stříbrný

Už 5 let nekouřím nikde

Zlatý

Kouřívala jsem jen v prádelně, v době kdy jsem tam chodila prát, jinak nikdy. Nejsem neurvalé hovado, co nerespektuje domovní řád.

Stříbrný

Já ti dám "kouříte"...! :DDD ► za dva týdny bys byl nekuřák...(a ještě by ses na kolenou poděkoval) :DDD

Bronzový

v našem paneláku to není problém, tohle jsou malé věci... bydlím v cigánském paneláku a víc než nahuleno na chodbě mi vadí poplivané schody, zábradlí, dveře a okna, odpadky na schodech, občas i jiné tělní výměšky všude možně atd.

ale tohle asi nejde srovnávat.. v normálním paneláku považuju kouření ve společných prostorách za nevhodné

Určitě ne,sice kouřím,ale ne všude.

Zlatý

Když jsem kouříval, tak jsem tam nekouříval a vůbec, nikdo z partají ve vchodu tak nedělá.

Zlatý

Nekouřím nikde a nikdy, ale pokud se nacházím v paneláku, kde je na chodbách (dokonce ve výtahu) nahuleno, tak si jistě pomyslím něco o lidské netolerantnosti. V domě mé známé vyvěsili prosbu, aby uživatelé bytů nekouřili ve společných prostorách a na chodbách. Kouřilo se zde dále a po několika dnech tuto prosbu někdo stejně strhnul. Stačí jen tak málo, zapálit si před domem. :-))

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.