Bronzový

Kouříte nebo kouřili jste někdy trávu?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

Ano 77% Ne 23%

Odpovědi:

Bronzový

Ano

A co ty?

Zlatý

Ano

Jednou jedinkrát jsem si potáhla a měla jsem pocit, že mi shoří plíce. Od té doby už nikdy a netáhne mě to. Mám moc ráda sebe i svý dýchání. Když už se občas zmimonit, tak flaškou. Nebo vodní dýmka, výjimečně.

Zlatý

Ano

Jo kouřil a nad nikým se nepovyšuj frajírku.

Bronzový

Ano

a jak mi bylo špatně o tom se raděj nebudu zmiňovat..:-)

Zlatý

Ano

Kdysi kdysi dávno,snad ještě v pravěku,ale bylo mi divně,motala se mi hlava a vůbec těch pocitů co všechno se mi hýbe jakoby mimo tělo bylo nějak moc.Radši už nezkoušet.

Zlatý

Ne

nikdy a zkoušet nechci

Bronzový

Ano

Člověk má vyzkoušet všechno.Ale bylo to jen ze zvědavosti.Za mého mládí ještě nebyla tak lehce k sehnání a teť na "starší kolena" znám jiné možnosti jak si zpříjemnit život.

Bronzový

Ano

Ano kouřila jsem trávu asi čtyři roky, jednou jsme se s partou zhulily tak, že jsem z toho zkolabovala, polil mě studený pot, a buchla jsem sebou u prostřed silnice. Bylo to v zimě a měli se mnou co dělat aby mě vzpamatovaly, pamatuji si jen jak na mě mluvily, nebo spíš řvaly, ale já jsem nemohla nic dělat, byla jsem jako mimo tělo.. Byl to zvláštní pocit.. Pak se mi udělalo astma a to byl konec našich večírků, kouřila jsem ještě asi deset let cigarety, ale když jsem přišla do jiného stavu tak jsem ze dne na den přestala. A hle světe div se astma mi zmizelo, mám už čtyři roky klid..

Bronzový

Ano

Jako mlaďák tak 10let zpátky, naposled co pamatuju jsme tenkrát večer dali 10jointů a dvakrát fajfku, ale dělalo se mi potom špatně, takže mně to nechutná a dnes už to nemůžu ani cejtit.

Zlatý

Ne

... ani nic jiného. Hulit mě neláká, stačí, když to musím všude jenom čuchat.

Bronzový

Ano

Sem tam si zahulím když je dobrá společnost,ale už fakt málo a zjistil jsem že mi mozek zase začal fungovat :) Ještě nedávno jsem hulil ... furt

Bronzový

Ano

Ano. Jeden čas docela hodně a připadá mi, že ten čas někam zmizel... Ale naučilo mě to dívat se na věci bez předsudků a pojmenovávat leccos pravám jménem - nelhat sám sobě. Teď už mě to nebaví...

Zlatý

Diskuze k otázce

Bronzový

SajmonModer

Já ještě ne.

Bronzový

Bublinnka

"Ještě" ne. Ale chystáš se asi že?

Bronzový

SajmonModer

Možná :-)

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4389
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2268
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1547
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1520
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.