Já...

KOUŘÍTE? Myslím tabák, samozřejmě… Co a kolik v průměru denně (za celý týden)?

Nejlepší odpověď
tuCZek

Jsem kuřák a od 10. do 20. cigaret,záleží kolik toho mám na práci,jakou mám náladu a tak.
Ale bejvalo běžně 40 !!! Holt s věkem přichází rozum (a pozdejc demence a Altzheimer :)
Jinak,dobrou noc

Další odpovědi
Bublinnka

Já kouřím – bohužel. Asi tak 7 denně.

quentos

nekouřím, nikdy jsem nekouřil a nikdy nebudu, mám k tomu odpor. Otázka zde již padla, tedy alespoň její první část, viz odkaz.

Zdroj: www.odpovedi.cz/o­tazky/koureni-cigaret

panenka

Já nekouřím.

funky

vykouřím asi krabičku za týden. Většinou pokuřuju o víkendu – na koncertě nebo někde v hospodě u piva.

aloevera5

Bohužel kouřím 10–15 cigaret denně, značka MOON :o(

Ale zato piju Aloe Vera gel nebo Aloe Berry Nectar a dále to doplňuji a kombinuji s různými dalšími výživovými doplňky, takže si sice na jedné straně zahlcuji tělo nikotinem atd., ale na druhé straně si ho čistím.

Chodím pravidelně na různá vyšetření. Kouřím již 23 let a od té doby, co čistím tělo pomocí aloe, tak nemám po ránu ani kašel ani se mi mi netvoří „ranní knedlík“ v puse.

Ale stejně, bych s kouřením chtěla přestat, ale nějak to nejde. Když nekouřím, chybí mi to, když kouřím, tak jsem na sebe naštvaná.

Zdroj: http://aloeve­ra5.mypage.cz/me­nu/produkty/top-12-nejzadanejsi

lola

Já nekouřím už 4 roky. Kouřila jsem 14let. Denně od 5 do 20 cigaret,na pivku jich padlo vždycky víc. Přestala jsem ze dne na den a vůbec mi to nechybí!

oskar

Kuřáků je mi moc líto ja osobně jsem nekuřák.

franku

Bohužel hulím,ale teď jsem to stáhnul tak na 10–15 denně