Adam2

Kouříte legální drogy?

Nejlepší odpověď
Nazdar Bazar

Ani jednou

Proč v anketě není prostě „ne“ ?

Další odpovědi
arygnoc

Ani jednou

nie.

nikotín nemožno považovať za psychotropnú látku (lebo tou nie je – počuli ste niekedy o tom, že by bol napr. niekto odsúdený za vedenie motorového vozidla pod vplyvom nikotínu?).
alkohol sa – pokiaľ viem – fajčiť nedá (ale možno mi niečo uniklo).

;-Q

vychádzam z predpokladu, že za drogu považujeme psychotropnú látku.
ak by ste za ňu považoval návykovú látku, tak drogou by sa stal napr. i cukor (a iné bežne užívané látky nepovažované za drogy).

anonym

víc jak 15 týdně

Pokud považuješ za drogu cigára,tak jo.

LeVovič

víc jak 15 týdně

Doplňuji:
Více, jak 15× protože kouřím cigarety, které jsou také považovány za legální drogy :) a zrovna si jdu zafajčit :D

anonym

Ani jednou

Doplňuji:
Jsem muž s vyřešenou minulostí a tabák nekouřím už přes dva roky,protože je legální.

gecco

Tvá otázka je naprosto nesmyslná…
OMG – jsi tak neinteligentní*), že to nevíš???
___
*) BLBÝ – kdybys předešlému termínu nerozuměl

Nazdar Bazar

Spíše pod vlivem nějaké omamné látky.