3l

Kouření skořice??

Je kouření skořice škodlivé???
Doplňuji:
osobně cigarety nekouřím, ale skořice má výbornou chuť..Jen by mě zajímalo jestli je to nějak škodlivé…

Nejlepší odpověď
arygnoc

Jakékoliv kouření je škodlivé.

Jsou ovšem výjimky.

Další odpovědi
venkovan

Ne pokud se „šlukuje“ ukusuje zabalená ve speciálním obalu. Pokud skořici ještě promícháte s cukrem a vysypete na ten speciální, ještě z pánve teplý obal, zatočíte do ruličky, tak to nemá chybu.

tom004

Musí to být dost horor.:(

MacChill

To se dělá? Ty kuřáci už neví coby vykouřily… No každopádně to škodlivé je, stejně jakýkoli inhalační kontakt s kouřem…

Pecudka

To snad nemyslíš vážně 🙂

casey

v zasade lze rict, ze vykourit se da prakticky cokoliv. Samotna skorice by asi moc nehorela, zrejme by se musela nakombinovat s tabakem, otazkou zustava, co by bylo zdravi skodlivejsi. Ale ani jako odnauceny kurak, i kdyz s 17 letou praxi si to nejak nedovedu predstavit.

žolik

Tak to jsem ještě nečetla,to snad ani nejde i když kdo ví.

Zdroj: žolík