Jak je to s kouřením elektronických cigaret v zimě? Můžou zmrznout či se jinak poškodit? A má to dopad na zdraví?

Chtěla bych se zeptat, nyní jak tak mrzne, dostala jsem jako dárek elektronickou cigaretu a nevím, jak to je s ní v zimě, respektive nemůže zmrznout či se nijak jinak chladem poškodit? Samozřejmě mě také zajímá, jestli je nějaký dopad na zdraví při kouření cigarety v zimě. Děkuji moc za odpovědi.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Také bych jako jediné riziko viděl snížení kapacity baterie, ale ne ve smyslu trvalého poškození. Je to jako s mobily. V zimě vydrží méně než v teple. Nevím jak reaguje s chladem samotná náplň, ale o té ve výsledku neví nikdo nic, včetně zdravotních rizik. Neexistuje žádná relevantní studie. Osobně si dovolím k odpovědi nástavbu a to, že kouření e-cigarety nedoporučuji. Neznámá zdravotní rizika, nepomůže přestat kouřit protože vás stále dopuje nikotinem, minimální požitek oproti klasické cigaretě a stejná cena v případě, že nechcete mít permanentní absťák. Pokud chcete přestat kouřit, nejjednodušší cesta je se na to prostě vykašlat (takto jsem přestal po 5ti letech kouření 3 krabiček denně, předtím pět let 1-2 krabičky) ze dne na den a pokud chcete kouřit, doporučuji cigarety a brát rizika trochu s nadhledem. Jíte modifikovanou pšenici, léky nasáklé maso, dýcháte zkažený vzduch, svítí na vás slunce skrze ozonové díry....těch hřebíků je i bez kouření dost.

Další odpovědi:

Možná si přečtěte tento článek, kde je toho mnohem více: http://www.gallagher.cz/…

Ale co si já pamatuji, tak elektronickou cigaretu napájí baterie a ta v zimě trpí jak každá baterie, ohledně zdraví, určitě bych v zimě nepoužíval kovový náustek :)

Zlatý

Toto je v zimě hodně špatné ..stejně jako v létě.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.