Miroslavst

Kouření cigaret

Jednoduchá otázka, jednoduchá odpověď.

Kouříte?

já ano

Nejlepší odpověď
quentos

Ne! A v životě bych to nevzal do huby – kdysi před maturitou jsem dokonce sepsal stostránkový protikuřácký román… v popisování humusu, kterým kuřáci procházejí, jsem se vyžíval naštěstí jen s pomocí fantazie a pozorování okolí.

Další odpovědi
FOG

Kdyz kourim,tak zvracim a kdyz se holim,tak krvacim.
Ted ale vazne.
Kouril jsem pres 20 let,ale prestal jsem.Je to zlozvyk,ktery se da odnaucit.

dagry

Zatím vedeme nekuřáci !!! Ale počkejte až se ráno probudí kuřáci, to tu bude zahulíno.

anonym

30 let jsem kouřila. Když říkám kouřila, myslím tím hulila jak fabrika. Ráno jsem nejdřív zapálila cigaretu a teprve potom rozsvítila světlo. Odpalovala jsem jednu od druhé. Bez cigarety jsem byla nemožná. Přestala jsem kouřit ze dne na den ve 48 letech a už osmnáct let jsem si nezapálila. Cigarety mi nechybí. Občas mě překvapí, když mi někdo připomene moje kuřácké roky. Připadá mi, že jsem nikdy nekouřila. Přesto bych si už nikdy nezapálila ani žertem. Bojím se, že bych do toho mohla opět zapadnout a to by mě naštvalo. Jako nekuřačka jsem naprosto spokojená.

Gorouš

Nikdy jsem si nezapálil a ani nehodlám.

BENYTA

Království za spolehlivý recept,návod,ra­du,jak se toho zbavit!Chápete d.b.la,který škudlí každou korunu ale 1800/měsíčně vyhodí za ničení vlastního zdraví?Žiju úplně zdravě,ale hulím!

grifin

Miroslave,mohu li radit NEkuř! je to paradox,
ale za vlastní peníze-si ničíš vlastní zdraví,
Můj děda(dej mu pán Búh nebe-silný kuřák-
rozedma plic,stále kašel a SMRT! Ve světě ročně
umírá na následky kouření 4 miliony lidí,
a hlavně lidí v rozvojových zemích.Když jsem
byl v USA,tam zaměstnavatel si kuřáka do
práce nevezme!Neřekne mu důvod, k vúli diskriminaci,ale kuřák má smůlu,je tam něco,
jako exot! proto nekuř-přijde to i k nám!!

JayDee446

Nikoliv. Kouřil jsem asi půl roku, ale dříve než jsem se dostal do bodu, kdy bych nedokázal přestat, jsem si uvědomil, že je to hloupost a k ničemu to není.

vecernice

Ano jsem kuřák a můžu si za to sama!

panenka

Ne Miroslave nekouřím.

Michal

Já ne.

Bibinka1111

ne

anonym

Ano a uz pekne dlouho,nemam vuli prestat.

Misak22

Já kouřim tak kolem 15 deně a v práci 20 a víc.

Zlatomuska

Naštěstí jsem asi v 18ti dostala rozum a kourit prestala, a zacala jsem si vázit svého zdraví. Taky jsem za mala nejedla vůbec zeleninu, jen maso.. Ted propaguji zdravou výzivu:o). Clověk se nastěstí mění

oskar

Jsem nekuřak a je mi lito kuřaku,že se stali otroci nikotinu.

ReHu

NE.
Jen tak asi 1 za 2 roky dostanu chuť na cigáro, nevím proč, a zase mám na pár let pokoj.
Nikdy mi nic neříkalo.

Lucimia

Ne! V pubertě jsem zkoušela samozřejmě, ale nic na tom nevidím.
Od té doby co jsem zdravotník a viděla jsem černé plíce kůřáků, mám k tomu jen odpor a nesnáším, když musím pasivně kouřit!!!

infant

Cigarety ne!!! Ale občas si dám vodní dýmku. tím občas myslím tak maximálně jednou za měsíc, spíše ani to ne. A tak za půl roku při nějaké příležitosti si vychutnám doutník.
Ale otrokem nikotinu opravdu nejsem.

Zdroj: infant.blog.cz

anonym

Já přestala… ale je to těžký…

frog

Já jsem kouřil tak 12 denně a nedokázal jsem se toho zbavit. Ale kamarád mi poradil elektronickou cigaretu. Zatím jsem s ní celkem spokojený a můžu ji kouřit i v kanceláři:) (viz zdroj pokud nevěříte)

Zdroj: www.gamuccishop­.cz/dotazy15-lze-kourit-kdekoli.html

XenieRo

Ahojky, najde se tu někdo, kdo by byl ochotný mi poradit s výběrem e-cigarety? Koukala jsem a web a zaujla mě tato nabídka https://www.va­pemania.cz/cs/har­dware. Budu ráda za vaše postřehy.

Pajka.111

Ahojky, na tomto shopu mají senzační výběr příchutí https://www.va­pemania.cz/cs/prich­ute. Sama tam nakupuju. I vánoce jsem řešila tam :)

malinaa

to sou mi teda názory :D tak v čem teda je to opravdu topovka? :D jak se říká :D

jancek

KOupila sis teda stopfiltr? A názor? nějaký podrobnější? spoko, nespoko? já teda zatím spoko

hanak884

hledal jsem po lékárnách a vždy to neměli :( tak škoda, ale dáý se to hezky objednat na internetu, takže super

adelickaa

já stále jen jsem u www.stopfiltr.cz takže o ničem jiném nemůžu říct že jsem spokojená, tohle je dost fajn

jancek

Tak co? už máte vyzkoušené ozkoušené, naobjednané se zpětnou vazbou, tož to jsem teď zvědav

hanak884

a k sehnání to je kde? normálně jakože na internetu si to koupím domů? nebo jde to někde přímo v obchodě?

adelickaa

asi už nic nového, ale jak ostatní, taky souhlasím že stopfiltr stojí za to vyzkoušet je to jemnější, pro mě i chutnější a rozhodně zdravější

hanak884

máte ještě i nějaké jiné tipy nebo jenom o tomhle víte? klidně bych vyzkoušel i další možnosti, ale ještě nemám ani totok vyzkoušené

kocicinka2

říkala jsem mu o tom a ukazovala jsem mu to na internetu, řekl no tak to možná vyzkouším, ale moc se k tomu nemá, tak mu to zkusím koupit a uvidíme

modrokakocka

mrkni se na http://stopfil­tr.cz/ a pročti si a uvidíš, klidně ti to vysvětlím a popíšu, ale přijde mi to zbytečné když už je to napsaná

kocicinka2

manžel se snaží taky omezovat, ale nejde mu to, tak jsem si říkala že by to vlastně mohlo být fajn, kdyby vyzkoušel něco takového.. můžete teda dát víc informací?

adelickaa

Jak si to tak pročítám tak to prostě asi vyzkouším a uvidím jestli budu spokojená, ale doufám že jo :) nebo máte ještě někdo nějaký tip?

malinaa

a vám to teda vyhovuje? Máte to vyzkoušené? By mě zajímalo co na to říkají i jiní…

hanak884

fíha to mrkám co se to všechno v dnešní době nevýrábí, kolik to stojí? A je to k něčemu? :D nějak už ničemu nevěřím

jancek

taky jsem se snažil a snažím dál pečovat o své zdraví a kouřím a používám speciální filtry navíc www.stopfiltr.cz mrkněte se a zkuste za mě o mnohem lepší

modrokakocka

Však ono taky co v dnešní době není nezdravé. přece jenom se dá všechno vylepšít a udělat zdravěji

adelickaa

já kouřím už pět let, snažím se teda trochu omezovat, ale přestat kouřit nechci :) jen si říkám jestli to nejde nějak zdravěji ;)