Avatar uživatele
patrikkkortu

Kouření čaje?

Kouřili jste někdy čaj? jaky jste použili? myslite že je to zdraví škodlivé?
ps: Vím že je to blbost, ale jsem zvědavý :D

Zajímavá 0 před 3462 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Questman

Nezkoušel. Vdechování jakýchkoli zplodin je zdravý škodlivé.
Doplňuji:
zdraví*

Upravil/a: Questman

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Čaj teda né,ale v mládí jsme se pokoušeli kouřit na podzim suché listí,to byl humus.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

Nejlepší, co jsem kdy kouřil, byla asi v 11 letech suchá tráva zabalená do papíru z cementového pytle. Ještě, že jsem tenkrát neuměl šlukovat 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dnb

Jo je to přímo vynikající, zejména černý čaj obsahuje o 37% víc nikotinu, než jedna krabička camelek :D
Samozřejmě si dělám legraci, vůbec nevím, jaký by to mělo mít význam? Kouření je samo o sobě dost nepěkný návyk a lidé se s ním velmi těžko vypořádávají a kouřit něco, jen tak pro zábavu, mě přijde jako dost špatně položený vtip.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

Ano, malinovo mléčný. Vcelku chutné. Je to zdraví škodlivé jako vdechovat třeba ty cigarety.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
karfigol

Já ano, jako malí kluci jsme chtěli s kamarády sehnat cigaretu, ale nikomu se to nepovedlo, tak jsme zkusili kouřit čaj, protože vzhledem připomínal tabák. Pamatuju si akorát, že to nikomu z nás nechutnalo, ale nikomu naštěstí nebylo špatně. Já si myslím, že je zdraví škodlivé vdechovat vše, co hoří a vzniká z toho kouř. Výjimkou je snad vapování. Už pár let kouřím elektronické cigarety Joyetech od http://www.ga­llagher.cz/elek­tronicke-cigarety/elek­tronicke-cigarety-joyetech/ a cítím, že je mi lépe, než s klasickými cigaretami a už vůbec lépe než s čajem :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek