patrikkkortu

Kouření čaje?

Kouřili jste někdy čaj? jaky jste použili? myslite že je to zdraví škodlivé?
ps: Vím že je to blbost, ale jsem zvědavý :D

Odpovědi
Questman

Nezkoušel. Vdechování jakýchkoli zplodin je zdravý škodlivé.
Doplňuji:
zdraví*

anonym

Čaj teda né,ale v mládí jsme se pokoušeli kouřit na podzim suché listí,to byl humus.

klumprt

Nejlepší, co jsem kdy kouřil, byla asi v 11 letech suchá tráva zabalená do papíru z cementového pytle. Ještě, že jsem tenkrát neuměl šlukovat 🙂

dnb

Jo je to přímo vynikající, zejména černý čaj obsahuje o 37% víc nikotinu, než jedna krabička camelek :D
Samozřejmě si dělám legraci, vůbec nevím, jaký by to mělo mít význam? Kouření je samo o sobě dost nepěkný návyk a lidé se s ním velmi těžko vypořádávají a kouřit něco, jen tak pro zábavu, mě přijde jako dost špatně položený vtip.

huxa

Ano, malinovo mléčný. Vcelku chutné. Je to zdraví škodlivé jako vdechovat třeba ty cigarety.

karfigol

Já ano, jako malí kluci jsme chtěli s kamarády sehnat cigaretu, ale nikomu se to nepovedlo, tak jsme zkusili kouřit čaj, protože vzhledem připomínal tabák. Pamatuju si akorát, že to nikomu z nás nechutnalo, ale nikomu naštěstí nebylo špatně. Já si myslím, že je zdraví škodlivé vdechovat vše, co hoří a vzniká z toho kouř. Výjimkou je snad vapování. Už pár let kouřím elektronické cigarety Joyetech od http://www.ga­llagher.cz/elek­tronicke-cigarety/elek­tronicke-cigarety-joyetech/ a cítím, že je mi lépe, než s klasickými cigaretami a už vůbec lépe než s čajem :)