slipknotak

kouření a zánět průdušek…

mam lehky zanet prudusek a lecim to uz skoro 3 tydny antibiotikem..ted sem dobral a byl sem na odberu a cekam na vysledky..zlepsi se mi ty prudušky když kourim i pri lecbe ? nebo bych mel prestat na nejaky cas..nemusim rikat ze je to opravdu tezke omezit

Nejlepší odpověď
hanulka11

Nevím zda zlepší ,ale je to jako bys chtěl -aby se ti rána zahojila a sypal do ní sůl .

Další odpovědi
Drap

Kouření škodí zdraví celkově. Průduškám potom obzvláště.Nejlépe přestat uplně

www

Asi to bude člověk od člověka trochu jiné, neboť hulím už 40 let a hodně. Zkušenost moje je taková, že tento zánět jsem přesto ještě neměl. Moje tělo si samo řekne, kdy mám přestat tak, že mně to začne nechutnat. 😁
Tvůj organismus asi tuto brzdu postrádá, proto se na kouření vykašli a pokud to půjde, přestaň úplně dokud máš čas!
Zkušenost superkuřáka.

venkovan

Proč to řešíš – zajdi do hobbymarketu, do zahradního oddělení, vem pytel zahradní zeminy a večer si ho dej na prsa.

pusinka50

Když kouříš při zánětu průdušek i při jiných nemocech, uzdravování se značně zpomalí a léčebná doba se prodlouží. Když to nevydržíš nekouřit, tak si dej maximálně 3 cigarety denně.