loosi

Koupíte si dálniční známku na rok 2012?

Doplňuji:
Cena/poměr kilometrů dálni/jejich kvalita je tragická…

Nejlepší odpověď
mosoj

Pokud ji budu potřebovat tak ano.
Většinou si kupuji desetidenní na cestu Plzeň – Ostrava a zpět tak 2–3 x do roka.

Spekulace o poměru kilometrů dálnic je bezpředmětná. Zkuste toto jet mimo dálnici.
Strávíte na cestě dva dny.

Další odpovědi
ReHu

S velkou pravděpodobností ano.

Co je tragického na – Cena/poměr kilometrů dálni/jejich kvalita.

Přece záleží na tom, kolik km kdo najezdí. A kde.

Loni jsem jezdila každých 10 dní do Phy. To pak není žádná tragika. I když pominu horší kvaliu českých dálnic.

Hykam

Děkuju za připomenutí, málem bych na to zapoměl. Tím jsem vám odpověděl i na Vaši otázku, ano koupím i když toho zase po těch dálnicích moc nenajezdím.

venkovan

Ne, už ji mám nalepenou, tak už kupovat nebudu.
Nad kvalitou moc nekoumám – v Mongolsku jsou silniční tahy přes tuto zem ještě horší než naše D1. Tam když se to sejde, se nedá jet ani super tereňákem, musí se počkat až silnice vyschnou a nebo zmrznou.