andy152

Koupit Volkswagen Golf III nebo IV?

Zdravím. Chtěl bych se zeptat někoho kdo rozumí autům a v těchto modelech se zrovna vyzná. Je lepší koupit Volkswagen Golf III nebo IV? Za předpokladu že oba by byli v dobrém stavu a byl by to typ 1.9 TDI 66 kW a je jedno jestli třídveřový nebo pětidveřový. Jaký je lepší z hlediska spotřeby, poruchovosti a tak podobně? Předem děkuji za odpovědi, rady i osobní poznatky a zkušenosti.

Odpovědi
jpau

No čistě z pohledu dostupnosti ND bych šel do Golfu IV, což je totožné s první oktávkou, kterých jezdí po ČR hromada, tzn. levné a dostupné díly. Samozřejmě + benefity jako novější auto apod. Co se týče spolehlivosti neumím posoudit.