iceT

Koupit nové nebo raději opravit?

Na skoro nových sandálkách mi odpadl jezdec u zipu a přemýšlím,jestli je mám nechat spravit,boty nestály moc a oprava taky nebude stát moc.Odrazují mě od opravy,že si mám raději koupit nové,ale mě je líto skoro nové boty vyhodit,když opravit jdou.
Doplňuji:
S reklamací neuspěju,bohužel.

Nejlepší odpověď
Drap

Nenechal bych to opravovat, ale reklamoval bych to.Pokud nejsou starší jak dva roky, je to vada. Pokud bych neuspěl, tak bych asi taky opravoval.

Další odpovědi
anonym

Já nevyhodím to,co jde opravit.Pokud to není moc za opravu,není co řešit.Botky sis koupila,abys je užila,ne?Vyhodit je by byla velká škoda.

lexx

schovat si je a používat jiné, až se opotřebí tak vzít z každého páru ten dobrý kus a ty potom nosit dál, tak to dělám s ponožkama, jedna bleděmodrá druhá hnědá a stejně nejsou vidět tak co. máme hen onú – krizi, drahotu, že

elektrikář

Koupit přesně ty samé a jít je reklamovat.