bigo

Koupit notebook s os nebo bez?

Vyber je tak velky,moje znalosti zadne??

Odpovědi
gecco

Otázkou je, kdo ti ten notes bude ´servisovat´…
😉
A taky

  • k čemu to chceš
  • co umíš

___
Nejdříve si zjisti, na jakém OS běhají programy, které chceš spouštět.

McArthur

Nemáte-li znalosti, volte variantu notebooku s operačním systémem Windows. Budete tak ušetřen mnoha starostem kolem. Cenový rozdíl notebooku s operačním systémem a bez něj je relativně malý.

Pokud máte znalosti a máte koupenou licenci Windows 7 nebo 8 (retail) nebo chcete používat Linux, zvolte notebook bez operačního systému. Systém si následně buď sám nebo s něčí pomocí doinstalujete. Pozor ale na notebooky, které jsou určené jen pro Windows 8. Výrobci do nich dají rádi součástku, která znemožňuje bezproblémové užití jiného systému, protože prostě nebudete mít ovladače.

ivzez

Bez znalostí pravděpodobně nezvládnete OS nainstalovat,
takže vybrat notebook s OS.

pmmucha

Pokud máš DVD se sytémem windows 7 a win 8 tak je to lehčí než zapojit kabeláž.Všechno si to udělá samo.