Zlatý

Koupím - li ,třeba masovou konzervu,kde je údaj ,že hmnotnost obsahu je +- 5% uvedené váhy...

... ,proč není také uvedena cena +- ?!
Doplňuji:
Doktore,možná ti uniklo,že občas mám otázky,které jsou o ničem,jen tak pro zábavu,ale budiž,nechám to na tobě.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Po přečtení příspěvku Dr.Axla mne napalo řešení. Tyto konzervy by se mohli platit na automatických poklanách, které by také měly svou chybu, a ve finále by se vše mohlo srovnat.

Další odpovědi:

Bronzový

Protože počítat peníze lze naprosto přesně, ale vážit nikoliv, zejména když se jedná o sériovou výrobu. Každá výrobní linka má nějakou chybu. Pokladník taky, ale to se vás netýká.
Doplňuji:
Jistě, my co umíme vařit vtipnou kaši, tak nám dojde. Pravdu má však Dr Axl, je třeba vhodně volit rubriky. Na druhé straně, tady se lidi ptají tak všelijak, že mě nic nepřekvapí. Mimochodem, to + - je předmětem velkého odvětví. Můžeš hádat jakého.

Cenu lze stanovit taxativně do letáků, ceníků i softwaru pokladen a logistického zázemí.
Naproti tomu obsah do konzerv je vkládán na automatických linkách, kde dochází k technicky nutným a legitimním tolerancím. Proto je přípustná tolerance regulována předpisy a tudíž i uvedena na obalu.
Ve světě to zákazníci logicky chápají a akceptují, co je zrovna tobě na tom tak nejasného? (kromě správného tvaru "hmotnost").
Doplňuji:
P.S. Pokus mi neunikl, ale pak tobě v tom případě asi unikla příslušná rubrika "Zábava a ostatní".
V "Nakupování" se obracejí tazatelé, kteří mají opravdu vážné problémy
a potřebují seriózně poradit.

Diskuze k otázce

Zlatý

barbakan

Doktore,ještě odkaz na Kodex,prosím,prosím!

anonym

Ta rubrika ještě není zase takový hřích, dejme tomu, že se to dá považovat za pouhou roztržitost.

Zlatý

Andělé

:-D

anonym

Vždyť ho dávno znáš, tak nač házet perly sviním a hrách na zeď.
Až ti to admini při nočním monitoringu šoupnou do srandiček, tak se snad už konečně dovtípíš.

Zlatý

barbakan

Opakování je taťka /DR.AXL) moudrostí! :-D

anonym

Přestože jsme si už tady zvykli, žes s pravopisem na štíru, pro tebe možná jedna malá novinka - za čárkou se zásadně dělá mezera, na netu to délá další nešvar, protože to vyhledávače berou jako řetězec znaků, což znemožňuje sofistikovanou strukturu algoritmů. Prostě děláš ajťákům bordel.

Zlatý

barbakan

Co že to " délá" na netu? Googl mi to nenašel! Ach jo!

anonym

Pavo, s tebou je fakt prča, jak dokážeš hrát naivního prosťáčka, ač všichni dávno víme, že tomu tak není.

Zlatý

Andělé

:-D

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.