misak80

Koupily byste si společenské šaty přes internet?

Ahojte, zajímalo by mne, jestli byste si na internetu koupily bez vyzkoušení společenské šaty nebo jen osobně na prodejně. Líbí se mi šaty v tomto módním salónu http://www.ga­briellashop.cz/spo­lecenske-saty/, ale jsem bohužel z Brna.

Nejlepší odpověď
hanulka11

já mám raději osobní výběr na prodejně – pokud šaty nesedí -je to pak zdlouhavé vracení .....
ale to je jen můj názor ,nenech se tím odradit ,pokud máš konfekční velikost.

Další odpovědi
kobranek

Nekoupil.

odpomass

Brno je podle mě dost velké město na to, aby sis tam mohla vybrat něco osobně. U lidí z menších obcí bych to chápala spíš, ale takhle se vyplatí, pokud tu možnost jen trochu máš, vybrat si šaty v kamenném o. Nad osobní dojem z věci nikdy není…

Damiana

Přes i internet nakupuji pouze věci, které v kamenném kšeftě stěží seženu. Buď tam mají napálené ceny nebo se zboží u nás ani neprodává. U šatů je to dost vošajstlich. Tak za prvé: materiál. To, co ti připadá na obrázku jako elegantní model může být ve skutečnosti jen hadr na podlahu. Velikost. Není nad to zkusit si hábit osobně. Barvy také často nesedí. Nehledě na to, že můžeš obdržet i úplně jiný obleček a pak se fakt zdlouhavě mění a vrací. Prašule zpátky posílají také neradi. Ale nechci tě odrazovat.
Já nakupuji přes internet docela často, ale jak jsem psala, to, o čem předem vím, co to „bude“. A zatím víceméně spokojenost. 🙂

baghira

Já i manželka si na internetu běžné oblečení normálně kupujeme. Já bych se společenskými neměl problém – běžné nebo společenské, míry jsou stejné, centimetr je pořád centimetr..

Kdyby nesedly, tak u nákupu na internetu je možné zboží vrátit do 14 dnů bez uvedení důvodu.

Mers

Ja osobne bych si pres internet spolecenske saty nikdy nekoupila!!Ale toto zalezi jen a jen na tobe!

Advance

Společenské šaty rozhodně ne, ale je to spíše na tobě než na mně!!!