Avatar uživatele
misak80

Koupily byste si společenské šaty přes internet?

Ahojte, zajímalo by mne, jestli byste si na internetu koupily bez vyzkoušení společenské šaty nebo jen osobně na prodejně. Líbí se mi šaty v tomto módním salónu http://www.ga­briellashop.cz/spo­lecenske-saty/, ale jsem bohužel z Brna.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4253 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanulka11

já mám raději osobní výběr na prodejně – pokud šaty nesedí -je to pak zdlouhavé vracení .....
ale to je jen můj názor ,nenech se tím odradit ,pokud máš konfekční velikost.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kobranek

Nekoupil.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
odpomass

Brno je podle mě dost velké město na to, aby sis tam mohla vybrat něco osobně. U lidí z menších obcí bych to chápala spíš, ale takhle se vyplatí, pokud tu možnost jen trochu máš, vybrat si šaty v kamenném o. Nad osobní dojem z věci nikdy není…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Přes i internet nakupuji pouze věci, které v kamenném kšeftě stěží seženu. Buď tam mají napálené ceny nebo se zboží u nás ani neprodává. U šatů je to dost vošajstlich. Tak za prvé: materiál. To, co ti připadá na obrázku jako elegantní model může být ve skutečnosti jen hadr na podlahu. Velikost. Není nad to zkusit si hábit osobně. Barvy také často nesedí. Nehledě na to, že můžeš obdržet i úplně jiný obleček a pak se fakt zdlouhavě mění a vrací. Prašule zpátky posílají také neradi. Ale nechci tě odrazovat.
Já nakupuji přes internet docela často, ale jak jsem psala, to, o čem předem vím, co to „bude“. A zatím víceméně spokojenost. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

Já i manželka si na internetu běžné oblečení normálně kupujeme. Já bych se společenskými neměl problém – běžné nebo společenské, míry jsou stejné, centimetr je pořád centimetr..

Kdyby nesedly, tak u nákupu na internetu je možné zboží vrátit do 14 dnů bez uvedení důvodu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mers

Ja osobne bych si pres internet spolecenske saty nikdy nekoupila!!Ale toto zalezi jen a jen na tobe!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Advance

Společenské šaty rozhodně ne, ale je to spíše na tobě než na mně!!!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek