cubulka

Koupily byste náctiletému auto.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
dědapetr

Ne

Ať si na něj ušetří když chce jezdit.

Další odpovědi
Valky

Ne

Dědapetr!

anonym

Ne

Nekoupila , ale synovi jsem prispela jednou ctvrtinou. Ostatni mel nasetrene ze svych vyplat. -iv-

led

Ne

Okrem peňazí, -náctiletí nie sú ani psychicky schopní zodpovedne radiť auto (česť výnimkám, ale tých je menej ako šafránu). Netreba zvyšovať počty hrobov a invalidov.

hanulka11

Ne

fablen

Ne

tom004

Ne

venkovan

Ano

Pokud by ho nezbytně potřeboval, byl by schopen si zajistit část nákladů (třeba o něj řádně pečovat) a věděl bych, že má naježděno a nemá výrazné sklony k hazardování a předvádění.
Nezbytně potřeboval není na zábavy apod, ale třeba aby se dostal do práce, když není hromadná dorpava, stejně tak do školy apod.
Náctiletý si musí uvědomit, že auto je celkem nákladná záležitost, takže mnohá rodina nemá na to aby mu splnila jeho přání. Ve své podstatě investice do auta pro zábavu náctiletého je jednou z nejhorších co může být.

gnosis

Ano

ano i ne.

tezko rict co je lepsi. samozrejme ze dite si dokaze par litru nasetrit, jenze vetsinou to staci na nejaky stary, sotva pojizdny vrak, treba i bez airbagu, s mizernou pasivni ochranou, rezavym ramem atd. babo rad co je lepsi. ja deti nemam, ale rozhodne bych nechtel, aby jezdily v nebezpecnem aute jen proto, ze je chci mermomoci ucit samostatnosti.

filva

Ne