Džanička

Koupili jste svým dětem nějaký výukový a naučný program? Jaký, a jak jste s ním spokojeni?

od tří let

Nejlepší odpověď
mosoj

Nejlepší výukový program pro takovéto děti je máma a táta.

Další odpovědi
hanulka11

Myslím,že je to dost brzo.Jak se naučí vysedávat u pc tak se stanou závislí. Vždyť dnešní děti by už pomalu nepotřebovaly hračky/neboť si lze tolik her zahrát na pc/, zalíbí se jim,že vše nač si vzpomenou zde najdou a budou u toho vysedávat.Myslím,že nejlepší co jim mohou rodiče dát je svůj čas -to jim žádný pc nenahradí.