bolak

Koupili jste někdy výrobek na doporučení Horsta Fuchse?

Volali jste někdy do Teleshopingu a objednali si výrobek který jste viděli v TV? Jako mixér, nože, totalgym, zabarvovač škrábanců na kapotě, vytahovací prut nebo taxudo?

Nejlepší odpověď
LejdyTerr

Ne, nejsem tak hloupá, abych podporoval takový nesmyslný věci 🙂. Internet je plnej toho, jaký jsou to krámy a stejně tam volá plno lidí…

Další odpovědi
anonym

Mám úplně stejný názor jako LejdyTerr.Taky jsem nikdy nic neobjednal.

Bedy

Ne, protože poměr cena/kvalita je velice nevýhodný. přijde mi to celkem drahé a většinou to jsou křápy, které nic nevydrží.
To je skoro stejné, jako si něco koupit na předváděcí akci.

with.love

ne. když chci třeba nůž, tak si jich nekoupim hned 20 jak to nabízejí (…a k tomu ještě tohle a támhleto,…) za kdovíkolik tisíc, jen proto, že je to víhodné. co bych asi dělala s 20-ti noži?

anonym

zatim vyckavam … a az k necemu pridaji DVD Evy a Vaska pri objednavce do 20 sekund, tak skocim po vibratoru ( pardon : telefonu ) .. a objednam .. -iv-