Koupili jste někdy něco…

…za „pět prstů“ ?

Nejlepší odpověď
tom004

Přiznávám,že ano.Za minulého režimu,stavební materiál.Ve Stavebninách nebyl,a po stavbách se ho válelo dost.

Další odpovědi
Drap

To asi každý z nás něco. Ruku na srdce, najde se někdo kdo by třeba maličkost si nepčivlastnil aniž by mu patřila ?? Gumu nebo tužku ve škole, obálku nebo šroubek v zaměstnání ?? Zkrátka už jsme takoví

dědapetr

A byl bych blbý kdyby ne,když to šlo.

jendahun

Za socialismu platilo – kdo nekrade,okrádá rodinu.Teď to platí dvojnásob.Někteří si z toho dnes udělali životní filosofii a vypracovali se díky tomu až do vysokých pozic ve vládě a správních radách akciových společností.Za sebe – ukradl jsem kolegovi propisku.Za tento klausovský syndrom se strašně stydím.Asi se půjdu zastřelit.

GM

Ještě ne, ani v budoucnosti takto nakupovat nehodlám.

anonym

Dtto jako tom.

HOMER

Ano,jako dítě jsem byl pěkné kvítko!Ale asi ne tak pěkné jako soudruh Klaus,ten krade stále :D
Viděli jste už?:
http://www.you­tube.com/watch?v=a­PA2I3A6AYA