huxa

Koupili byste tuto deskovou hru pro sebe nebo jako dárek pro někoho jiného?

do 350Kč, bez daných hracích polí (jako je u šachů a dalších her), bez přesně stanovených pravidel (měli byste přes 5 věcí u kterých byste mohli určovat více než 3 možnosti, s možností koupit levně náhradní díly (pokud nějaký ztratíte, rozbijete) a s tím, že danou hru můžou hrát libovolně zkušení dva hráči (může hrát profesionál s dítětem, které danou hru vidí poprvé a budou si rovni, ovšem můžou hru hrát také dva stejně zkušení hráči).

Budu si velmi vážit všech odpovědí ano/ne, více vážit také odpovědí s nějakým dodatkem.
Doplňuji:
Drap-nikoliv, pravidla by byly, akorát by byla variabilita mezi nimi a hráči by si je mohli určovat (nebyli by striktně omezeni).

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Drap

Ne

Podle popisu nejde určit o co jde. Celé je to zmatené. Hra bez pravidel neni hra. Alespoň takto to teď vypadá tak, že by to asi mnoho lidí nekoupilo.

Další odpovědi
Kelt

Ne

Mám rád různé hry, ale dal jsem ne. Vy tu hru musíte propagovat, vysvětlit o co jde. Ta cena, figurky, a obecné věci nejsou podstatné. Například hra Dostihy a sázky a Monopoly mají jednoduchou podstatu a složitá pravidla, ale kvůli atraktivnosti .
Vy, jako tvůrce hry to máte určitě dobře promyšlené, ale je třeba tuto ideu hry prodat, nabídnout. Pak bych dal klidně ano, Počet věcí, figurek, a další věci, včetně ceny jsou podružné.
Je sice pěkné, že hra není složitá a může jí hrát i malé dítě, dobré je i to, že náhradní díly budou dostupné. Vidím, že jste idealista, který si představuje, že vše půjde snadno.

ivzez

Ne

Doplňuji:
Dávám přednost jinému typu her
(bridge, whist, šachy, master mind, …)